Profesjonalna Obróbka Piaskowca – Kamieniarstwo Iwiny

PROFESJONALNA OBRÓBKA PIASKOWCA

Profesjonalna Obróbka Piaskowca
hist

Historia Firmy

Zakład powstał w 1993 roku w Iwinach. Na początku działalności zajmowaliśmy się produkcją nagrobków, płytek lastrykowych i parapetów. Gdy w branży kamieniarskiej wzrosło zapotrzebowanie na piaskowiec, zaczęliśmy wdrażać go do produkcji. W 2005 roku przenieśliśmy zakład do nowej siedziby. Hale produkcyjne zostały wyposażone w nowe maszyny, które pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonywanie zleceń. W naszej firmie można liczyć na rzetelne doradztwo, fachową pomoc oraz solidną i terminową realizacje zamówień. Obsługujemy każdego klienta, który się do nas zgłosi.

DSC00963

Dlaczego piaskowiec?

Ponieważ specjaliści twierdzą, że to najlepszy materiał do wykańczania elewacji, oraz do budowania wszelkich typów ogrodzeń, kominków, fontann, ławek, różnego typu donic i klombów. A także do parapetów i balustrad.


copyright © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt:
Zakład Kamieniarski - Zygmunt Kozak
Iwiny 29b, 59-720 Raciborowice
tel./fax 075 73 89 823
kom. 604 129 075, 696 078 992
zygmunt_kozak@wp.pl

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij